top of page
186491491_388291025805080_8990103949496873628_n.png

PIEDZĪVOJUMU
PARKS

IMG_1465
IMG_2314
IMG_1935
IMG_6135

MŪSU DARBALAIKS VASARAS SEZONĀ

No trešdienas līdz svētdienai

no plkst. 12.00 līdz 18.00

Pirmdien, otrdien atpūšamies, bet īpašos izņēmumos zvaniet pa tālr.: 26296672

LĀZERTĀGS

Domājot par mūsu viesu izklaidi, par to kā piepildītākas un aktīvākas padarīt dažādas ballītes vai korporatīvos pasākumus, Lauku Kūrortā tapa vieta, kur spēlēt lāzertāgu.

 

Spēlējot lāzertāgu dalībniekiem nerodas sāpīgi zilumi kā tas ir spēlējot jau tik pierasto peintbolu. Tā joprojām ir stratēģiska komandu spēle ar šaušanas elementiem, taču bez traumām.

 

Mūsu lāzertāga "šķūnis" ir diezgan liels 1000 m2 ar papildus ārtelpu "kabatām", lai spēle būtu vēl aizraujošāka. Ir pietiekami daudz vietas lai kārtīgi izskrietos un droši noslēptos no pretinieka. Mūsu instruktori pirms spēles izstāstīs visus noteikumus un tad jau viss ir komandas rokās! 

Lāzertāgs spēlējams visa gada garumā!

VEIKBORDS

Mēs sevi pozicionējam kā iesācēju parku, kur topošie veikbordisti saņem individuālu pieeju veikborda apmācībās, taču mūsu 9m augsto konstrukciju par labu atzinuži gan iesācēji, gan arī pieredzējuši veikbordisti, jo tā ļauj izpildīt lielas amplitūdas trikus uz ūdens. Priecājamies par visiem, kuri uzdrošinās spert pirmos soļus veikbordā!

Īsi par pašu kabeļu veikbordu:

Veikošana aiz troses, nevis aiz laivas. Pāri dīķim atrodas divi stabi, starp kuriem ir novilkta trose un speciāls elektromotors velk braucējs turp un atpakaļ. Galā, veicot loku ap boju neapstājoties, mainās virziens.

 

Veikparks izmantojams gada siltajā sezonā aptuveni - no maija sākuma līdz septembra izskaņai.

PĀRGĀJIENS PA KAZDANGAS DANGĀM

Atpūtas vieta Lauku Kūrorts rudens/ziemas sezonā piedāvā izklaidējošu un vienlaikus izzinoši izglītojošu pārgājienu  “Pa Kazdangas dangām”.

Šis vidējas sarežģītības maršruts ir 12,1 km garš (aptuveni 18000 soļi) un 5h ilgs. Piemērots jebkuram, kurš gatavs soļot pa mežiem, pļavām un parkiem uzzinot interesantas lietas par un ap Kazdangu laiku lokos.

Pārgājiena plāns:

10:30-11:00 Pulcējamies Lauku Kūrortā, sagatavojamies ceļam un, lai viss būtu droši, noklausāmies arī instruktāžu.

11:00-15:00 Dodamies pastaigā pa apkārtnes mežiem un pļavām virzienā uz Kazdangas parku. Atpūšamies Putnu vērošanas tornī. Iepauzējam baudot siltu tēju. Pastaigājamies pa Kazdangu un Kazdangas muižas dendroloģisko parku zinoša gida pavadībā.

 

Atpakaļceļā vēlreiz iegriežamies Kazdangas parkā un uzpildām savas ūdens pudeles ar avota ūdeni. Soļojam jau pa sajustajām pļavu un mežu dangām uz Lauku Kūrorta pusi.

16:00 Pusdienojam Lauku Kūrortā īsti latviskā gaumē.

Ierasti Lauku Kūrorta pārgājieni tiek organizēti sestdienās un svētdienās, taču skolēnu un darba kolektīviem vai citām interesentu grupām virs 10 personām, varam šo piedzīvojumu nodrošināt arī jebkurā citā dienā.

ŠĶĒRŠĻU UN TROŠU TRASE

IMG_2582.JPG

Mūsu apkārtnes koki nav visai piemēroti šķēršļu trases izveidei, tādēļ aizņēmāmies ideju no šķēršļu parka "Aļaska" - mākslīgi izveidojām koka stabu konstrukciju ar trasi, kurā iestrādājām dažādas sarežģītības pakāpes šķēršļus. 

Rezultāts: 2 stāvi, 9m augstums, 20 dažādas sarežģītības šķēršļi - mūsu parkā Tev nebūs jāgaida uz kādu, kurš kavējas to pārvarēšanā, jo varēsi izvēlēties citu ceļu - šī konstrukcija ir speciāli tam paredzēta. Gribi sevi pārbaudīt - uzveic šo "cieto riekstu"! :)

Izejot Šķēršļu trasi Tev ir iespēja izbaudīt 3 garus nobraucienus pa trosi - 150m, 150m un 100m. Tie atrodas Šķēršļu trases 2. stāvā. Visos 3 nobraucienos laidīsies pāri lielajam Lauku Kūrorta dīķim!

Šķēršļu trase izmantojama gada siltajā sezonā aptuveni - no maija sākuma līdz septembra izskaņai.

KVADRACIKLI

IMG_4480.jpg

Daudzas lietas notiek tad, kad viņām jānotiek! Ideja par kvadraciklu trasi galvās dzīvoja sen, bet visu laiku pietrūka maģiskā knipja, lai to realizētu līdz galam. Taču 2020.gada rudenī Lauku Kūrorta teritorijā beidzot tapa  trase kvadraciklu rūcināšanai. Sākām ar vienu bērnu bagiju un vienu pieaugušo kvadraciklu, bet dotajā brīdī mūsu kvadraciklu parks izaudzis līdz 6 vienībām - mums ir 4  pieaugušo, 1 pusaudžu, 1 bērnu kvadracikls - tas nozīmē, ka iespēja dabūt savu adrenalīna devu ir gandrīz visa vecuma un jebkura izmēra cilvēkam.

 

Lai brauktu ar kvadraciklu nav nepieciešama iepriekšēja pieredze, jo mūsu instruktori visu pastāstīs, parādīs un paskaidros.

Kvadraciklu braucieni pieejami cauru gadu, ja vien laikapstākļi tam ir labvēlīgi.

DISKU GOLFS

Disku golfs ir tāda demokrātiska ārpustelpu sporta spēle, kuru varētu raksturot kā frīsbija un golfa apvienojumu vienā spēlē. It kā nesavienojamas lietas, bet, ja pacenšas, tad tomēr var! Speciāls lidojošais disks/ šķīvītis jāiemet tikpat speciālā grozā un galvenais uzdevums ir iziet trasi ar pēc iespējas mazāku metienu skaitu - tieši tik vienkārši ir noteikumi. 

Mūsu Disku golfa trase izveidota apkārt Lauku Kūrorta teritorijai un tajā esam izvietojuši gan vieglāk sasniedzamus grozus, gan arī tādus, kur būs jāpadomā, jāpaplāno kā to labāk izdarīt. Disku golfu var spēlēt jebkurā vecumā un Lauku Kūrortā varēsi iznomāt spēlei nepieciešamos diskus.

Disku noma 3EUR no personas un nav nepieciešama iepriekšēja rezervācija. Lauku Kūrorts vasaras sazonā darbojās no trešdienas līdz svētdienai laikā no 12.00 līdz 18.00.

Brīdinājums - disku golfs ievelk un var padarīt atkarīgus! :)

Disku golfu var spēlēt jebkuros sev pieņemamos laika apstākļos. 

bottom of page